Stratejik İş ve Proje Geliştirme Merkezi’, kurulduğu 1999 yılından günümüze dek, kurduğu stratejik ortaklıklar ve ortak girişimler ile danışmanlık, proje yönetimi, endüstri alanında ve daha pek çok alanda geniş hizmetler sunmaktadır. Sektörünüz ne olursa olsun, dünyanın neresinde olursanız olun, işinizin, kurumunuzun, kuruluşunuzun boyutu ne olursa olsun, SİGEM; sizin için başka bir yere gitmeye ihtiyaç duymayacağınız “Tek duraklı bir Çözüm Ortağınızdır”.

Biz her bir konunun farklı gereklilikleri ve çözümleri olduğuna inanıyoruz.
Bu nedenle SİGEM olarak önce ürünü/fikri kavrıyor ve zamanı verimli kullanarak, müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi sonucu üretmek için çalışıyoruz.

Diğer bir deyişle SİGEM’i; sizin bugün olduğunuz yer ile, olmak istediğiniz yer arasında köprü vazifesi gören bir şirket olarak kabul edebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Biz yeni fikirleri, yaklaşımları ve yetenekleri dinamik ve girişimci ruhumuzun bir gerekliliği olarak görür; onları ailemize dahil etmek için teşvik ederiz. SİGEM olarak, her proje için partnerlerimizin ve onların projelerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına taze ve objektif bakış açımızı koruruz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, “Uluslararası İş ve Proje Geliştirme Merkezi” olarak; aynı zamanda da uzak bölgelerde, denizleraşırı proje yönetiminde, danışmanlıkta ve yenilikçi inşaatta anahtar-teslim çözüm ve hizmet sağlayıcı olarak bilinmek ve saygı görmektir.

DÜRÜSTLÜK

Biz açık, samimi ve gerçekçiyiz.

BÜTÜNLÜK

Sözümüz sözdür. Dediğimizi yaparız.

Adalet ve etik davranış standartlarına göre yaşarız.

SAYGI

Yürüttüğümüz her projede iş partnerlerimizin güvenini ve saygısını kazanmak için çok çalışırız.

Üretici ve hizmet sağlayıcı olarak itibarımızı sağlamak ve korumakla sorumluyuz.

Herkesin farklılıklarını ve fikirlerini kucaklar, onlara saygı gösteririz.

DİNAMİK KÜLTÜR

Öğrenmek, geliştirmek, öğretmek ve değer katmak için sürekli yeni fırsatlar takip ederiz.

Yalnızca çabalarımızla değil; aynı zamanda getirdiğimiz sonuçlarla da ölçülürüz.

TUTKU

Yaptığımız işi severiz.

Sorumlu olduğumuz işin yapılması için beklentilerin üstüne çıkarız.

Biz öncü oluruz, örneklerle yol gösterir, örnek oluruz.

KALİTE KONTROL SÜRECİ

SİGEM Kalite Yönetimi Süreci, Kalite Plan’ında belirlenen Kalite Hedefleri’nin, net bir şekilde tanımlanan Kalite Güvence ve Kalite Kontrol teknikleri uygulanarak sağlandığını denetlemek için üstlenilmiştir.

The SIGEM Quality Management Process is undertaken to ensure that the Quality Targets identified within the Quality Plan are achieved by undertaking clearly defined Quality Assurance and Quality Control techniques.

  1. D&D
  2. DEMİRDENEVLER